Averto Sp. z o. o.Averto Sp. z o. o. - Detektyw Szczecin


W Polsce powstaje coraz więcej agencji detektywistycznych z uwagi na spore zapotrzebowanie na rynku na usługi właśnie tego typu. Polacy proszą o pomoc specjalistów nie tylko w chwili, kiedy zaginął ktoś z ich bliskich. Coraz częściej są to również sprawy dotyczące zdrady małżeńskiej czy też, aby sprawdzić podejrzanego. Jedną z popularniejszych agencji detektywistycznych jest firma Averto, z której usług korzysta coraz więcej osób.

Wspomniana agencja specjalizuje się w następujących sprawach:

  • sprawy rozwodowe
  • zdrady małżeńskie
  • przestępstwa gospodarcze
  • porwania
  • zdobycie próbek DNA
  • ustalanie spadkobierców
  • windykacja do 200 000 zł

Szef tej agencji to detektyw ze Szczecina, który współpracuje z innymi profesjonalistami na terenie całego kraju. Oferuje więc możliwość pomocy w niemal 50 miastach Polski. Klienci cenią agencję za jej profesjonalizm, dyskrecję i szybki czas działania. Każda osoba, która zgłosi się ze swoim problemem do agencji detektywistycznej, zostaje otoczona najlepszą opieką, a jej sytuacja traktowana jest zawsze bardzo indywidualnie. Początkowo konieczny jest szczegółowy wywiad, który pozwoli przygotować pełen plan działania. Klient zawsze uczestniczy w całym procesie śledczym i jest informowany o każdym jego etapie.

Na stronie internetowej biura detektywistycznego znaleźć  można również opinie osób, które miały okazję korzystać z jego usług. Opinie są rzetelne, jednak w pewnym stopniu pozwalające zachować anonimowość, co świadczy o jeszcze większym profesjonalizmie tej firmy.

Biuro detektywistyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum Szczecina, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską z każdej dzielnicy miasta. W celu u mówienia pierwszego spotkania wystarczy skontaktować się z sekretariatem. Wówczas jego pracownik wyznaczy odpowiedni dzień oraz godzinę spotkania. Powie również, czy potrzebne będą do przygotowania konkretne materiały, które pozwolą rozpocząć śledztwo i przeprowadzić szczegółowy wywiad. Na stronie internetowej dostępny jest również specjalny formularz kontaktowy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://averto.com.pl/
Numer telefonu: 513 513 150
Miejscowość: Szczecin
Adres: Śląska 32a
Kod pocztowy: 70--43

Firma została dodana: 2020-04-13
Źródła:
https://averto.com.pl/Autor wpisu: Mariusz Stępień


Podobne Firmy

FCE.PL
ul. Osiedlowa 3, 72200 Nowogard
Averto Sp. z o. o.
ul. Śląska 32a, 70-433 Szczecin
Pomoc Drogowa Bogumił Kuś
ul. Budziszyńska 29a, 70023 Szczecin