ULISSES Sp. z o.o.Oprogramowanie CRM


Obsługa procesów sprzedażowych, współpraca z klientami czy kontrahentami wymaga stosowania nowoczesnych technologii, ułatwiających pracę i poprawiających jej wydajność. Polecanym narzędziem jest profesjonalne oprogramowanie CRM oferowane przez spółkę Ulisses.

Dostępny program ma za zadanie poprawić procesy komunikacji wewnętrznej między działami w firmie, a także zewnętrznej – z klientami i kontrahentami. Jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa. Umożliwia skuteczne i sprawne zarządzanie procesami marketingowymi, sprzedażowymi czy z zakresu obsługi klienta. Pozwala na przechowywanie informacji dotyczących aktualnych klientów oraz kontrahentów, a także na ich wymianę pomiędzy poszczególnymi jednostkami przedsiębiorstwa. Dzięki programowi można również przekazywać poszczególne zadania pomiędzy pracownikami. Do innych funkcjonalności systemu należą m.in.:

  • opcja kontroli oraz wymiany dokumentów zgodnie z RODO,
  • wspieranie procesów zarządczych,
  • szybkie ofertowanie,
  • specjalistyczna analityka biznesowa,
  • przydzielanie i weryfikowanie statusów zadań pracowników,
  • przesyłanie plików między pracownikami i działami firmy,
  • łatwe odpowiadanie na reklamacje i rozwiązywanie kwestii spornych.

Ważną zaletą aplikacji jest jej prosta, intuicyjna wręcz obsługa. Przyjazny interfejs oraz szybkość działania pozwalają na wygodną, sprawną pracę. Z programu można korzystać w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu – nie tylko na komputerze czy laptopie, ale również na smartfonie albo tablecie, dzięki specjalnie przygotowanym na te sprzęty wersjom aplikacji. Korzystając z programu, można mieć pewność, że gromadzone w nim informacje, np. baza danych kontaktowych klientów, są bezpieczne. Ponadto do zalet zaliczyć można też łatwe uporządkowanie całej wartościowej wiedzy dotyczącej sprzedażowo-operacyjnej działalności przedsiębiorstwa. Istotna jest możliwość łatwego wglądu w historię negocjacji i rozmów biznesowych z kontrahentami. Aplikacja pozwala także na zaawansowane możliwości raportowania oraz analizowania. Dzięki niej możliwe jest również łatwe monitorowanie pracy specjalistów z różnych działów oraz handlowców.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.ulisses.pl/pl/
Numer telefonu: +48 62 501 54 54
Miejscowość: Kalisz
Adres: Górnośląska 69A
Kod pocztowy: 62-800

Firma została dodana: 2020-04-29
Źródła:
https://www.ulisses.pl/pl/rozwiazania/crmAutor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
e-masters.pl
ul. Głogowska 165, 60126 Poznań