EFEKT - szkoła języków obcychKursy dla firm Lublin


Podnoszenie kompetencji pracowników jest ważne bez względu na to, o jakiej branży mowa. Rozwijanie czy nabywanie nowych umiejętności niesie ze sobą korzyści zarówno dla pracodawcy, jak i osób zatrudnionych w jego firmie. Niewątpliwie znajomość języków obcych jest obecnie niezbędna do tego, by móc się rozwijać i w pełni czerpać z dostępnych informacji czy wiedzy. Jednak znalezienie czasu na to, by po pracy udać się na zajęcia, nie zawsze jest proste. Z tego powodu powodzeniem cieszą się kursy dla firm, które w Lublinie prowadzi Szkoła Językowa Efekt. Dzięki możliwości zorganizowania spotkań w siedzibie firmy, dojazd na lekcje i wygospodarowanie na nie godziny czy dwóch przestaje być problemem.

Taka współpraca firmy ze szkołą językową oznacza także elastyczne godziny zajęć. Dodatkowo program zostaje dopasowany do potrzeb i wymagań uczestników, co jest jednym z największych plusów takiego rozwiązania. Skupienie na zagadnieniach branżowych czy rozwijaniu konkretnych umiejętności językowych pozwala od razu wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennej praktyce. Taki model nauki, wspomagany dodatkowo nowoczesnymi metodami uczenia, przynosi szybsze rezultaty. Natomiast widoczne efekty działają motywująco, dzięki czemu nauka staje się prostsza. 

Szyte na miarę kursy dla firm w Lublinie mogą zawierać moduły angielskiego biznesowego z takich dziedzin jak:

  • marketing
  • IT
  • finanse i bankowość
  • prawo
  • polityka

Jeśli Twoi pracownicy wolą jednak zajęcia odbywające się po pracy i chcesz im umożliwić uczestnictwo w nich,  kursy dla firm w Lublinie mogą być przeprowadzone w siedzibie szkoły językowej. Taka elastyczność pozwala zawsze tak zorganizować zajęcia, by było to najwygodniejsze dla osób uczących się oraz dla pracodawcy.

Same lekcje przeprowadzane są w formule jak najbardziej interaktywnej i nastawionej na pracę uczestników, przez co zdecydowanie efektywniej przyswajają oni materiał. Skontaktuj się ze szkołą e-mailowo lub telefonicznie,  by uzyskać indywidualną ofertę, dopasowaną do wymagań Twoich pracowników oraz ich potrzeb językowych.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://efekt-lublin.com.pl/
Numer telefonu: 81 533 12 76
Miejscowość: Lublin
Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38
Kod pocztowy: 20-029

Firma została dodana: 2020-09-10
Źródła:
http://efekt-lublin.com.pl/oferta/kursy-dla-firm/Autor wpisu: Mariusz Stępień


Podobne Firmy

Yasumi Chełm
ul. Lwowska 79a, 22100 Chełm
Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Żołnierska 7, 20801 Lublin
merg.pl
ul. Gołaszyn 116F, 21400 Gołaszyn