Eventomathttps://eventomat.pl/ • Wynajem krzeseł


Poszukując oryginalnych i nowoczesnych krzeseł w celu ich podmiany z przestarzałymi modelami dostępnymi w wynajętej sali weselnej, warto zapoznać się z bogatą ofertą warszawskiej marki EVENTOMAT. Doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z usługą wypożyczenia poszczególnych elementów wyposażenia sal. Oprócz wspomnianych krzeseł, firma udostępnia również takie meble jak m.in.:

  • mobilne bary,
  • stoły,
  • fotele oraz sofy,
  • meble dziecięce,
  • meble ogrodowe.

Organizując własne przyjęcie ślubne wcale nie trzeba więc ograniczać się do propozycji wyposażenia wnętrza stawianych przez managera sali. Otóż można niemal całkowicie przearanżować wnętrze tak, by spełniało wszelkie oczekiwania przyszłej pary młodej oraz idealnie wpasowało się w styl planowanej imprezy. 

Szeroki asortyment oryginalnych krzeseł

Wynajem krzeseł jest usługą w pełni kompleksową - tak więc klient ma gwarancję, że wybrane elementy zostaną dostarczone oraz ustawione na sali w określonym terminie, a następnie zabrane przez przedstawicieli firmy eventowej. Wybór jest naprawdę ogromny - zaczynając od kolorów (m.in. biel, czerń i czerwień), a kończąc na stylu wykonania krzesła. Tutaj klienci mogą zdecydować się na proste, składane krzesełka, idealne głównie na imprezy plenerowe, a także klasyczne, minimalistyczne modele, które będą pasować na każdą okazję. Dla nieco bardziej wymagających osób, które organizują wesele w królewskim stylu "na bogato" przygotowano z kolei unikatowe egzemplarze z pięknymi zdobieniami oraz zamszowym siedziskiem i oparciem.

Jak wyglądają koszty wypożyczenia krzeseł?

Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy, aby poznać wszelkie szczegóły dotyczące wynajmu poszczególnych elementów eventowych. Ceny są bardzo różne i zależą od takich czynników jak m.in. liczby i rodzaju wypożyczonych krzeseł, a także terminu wynajęcia. Na dodatkowe rabaty mogą liczyć stali klienci, m.in. przedsiębiorcy organizujący regularne firmowe imprezy czy też profesjonalni wedding planerzy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://eventomat.pl/
Numer telefonu: 22 400 16 23
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572

Firma została dodana: 2020-12-12
Źródła:
https://eventomat.pl/oferta/meble/wynajem-krzesel/Autor wpisu: Mieszko Ziółkowski


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa