ZIMEX SCAPA Import-ExportScapa


Firma ZIMEX to przedsiębiorstwo działające na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Specjalizuje się w detalicznej oraz hurtowej dystrybucji materiałów klejących i samoprzylepnych. W jej rozbudowanym asortymencie czeka szeroka gama rozwiązań dedykowanych praktyczniej każdej branży przemysłu i gospodarki, w tym także takich, które doskonale sprawdzają się w warunkach domowych. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na staranną selekcję asortymentu oraz pełne zrozumienie zarówno potrzeb i oczekiwań klientów, jak również specyfiku poszczególnych rynków.

Powyższa firma stawia na ścisłą współpracę z najlepszymi. Jest to autoryzowany dealer renomowanego koncernu Scapa. Jest to globalny lider rozwiązań klejowych i elementów klejących, a jego produkty można kupić na całym świecie. Zakłady produkcyjne w obu Amerykach, Azji i Europie, do tego dopracowany łańcuch dostaw - takie zaplecze pozwala na innowacyjne podejście do technologii wytwarzania oraz stosowanych materiałów, dzięki czemu produkty zapewniają fachowcom i domowych użytkownikom dostęp do funkcjonalnych, niezawodnych właściwości. Rozwiązania wiążące sygnowane logo wspomnianego potentata w już na poziomie założeń mają przekraczać oczekiwania klientów i w każdej sytuacji potrafić sprostać specyficznym wymaganiom poszczególnych aplikacji. 

Na rozbudowany katalog produktowy składają się między innymi:

  • taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze - dzięki ich wykorzystaniu można w znaczącym stopniu ograniczyć ryzyko bolesnych potłuczeń i groźnych złamań powodowanych przez przypadkowe poślizgnięcie,
  • taśmy samowulkanizujące - izolacyjne i naprawcze sprawdzające się wszędzie tam, gdzie istotne jest szybkie, a zarazem skuteczne uszczelnienie w przypadku wszelkiego rodzaju połączeń kablowych czy instalacyjnych, nawet w przypadku bardzo wymagającego środowiska, w którym materiał poddawany jest działaniu wysokich temperatur, olejów czy wilgoci,
  • taśmy przemysłowe - izolacyjne i pakowe stworzone z myślą o optymalizacji wszelkiego rodzaju procesów związanych z przygotowywaniem kartonów i pudełek.


Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.zimexscapa.com.pl/
Numer telefonu: 509 445 744
Miejscowość: Poznań
Adres: Adama Kręglewskiego 9A
Kod pocztowy: 61-248

Firma została dodana: 2021-01-31
Źródła:
https://www.zimexscapa.com.pl/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ta%C5%9Bma_izolacyjna


Autor wpisu: Miłosz Ziółkowski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz